Kocioł Cerastar Smart – praktyczny i ekologiczny

sty 15, 2020 w Wydarzenia by
CERASTAR SMART

Dwufunkcyjny wiszący kocioł gazowy Cerastar Smart Junkers-Bosch łączy zalety energooszczędności oraz wysokiego komfortu. Urządzenie spełnia najnowsze wymagania dotyczące obniżonej emisji tlenów azotu. Jest także wyposażone w panel sterujący Bosch Heatronic® 3 oraz przystosowane do współpracy z regulatorami pokojowymi jak i pogodowymi.

Kocioł Cerastar Junkers-Bosch to idealny wybór dla mieszkańców domów jedno i wielorodzinnych. Niska emisja tlentów azotu (NOx) oraz niewielkie zużycie energii sprawiają, że urządzenie jest bardzo ekologiczne. Ponadto kocioł wyposażony jest w panel Bosch Heatronic® 3, który w kompleksowy sposób obsługuje wszystkie funkcje kotła oraz umożliwia zastosowanie urządzenia w prostych lub rozbudowanych instalacjach hydraulicznych z jednym lub wieloma obiegami grzewczymi. Wszystkie parametry pracy urządzenia i wykonywane funkcje wyświetlane są w formie skrótów na elektronicznym wyświetlaczu. Zastosowanie palnika chłodzonego wodą sprawia, że kocioł spełnia rygorystyczne wymagania dyrektywy ErP odnośnie ograniczenia emisji NOx.

Kocioł ma również dwie bardzo przydatne i praktycznie funkcje. Pierwsza z nich – Solar ControUnit Inside umożliwia współpracę z kolektorami słonecznymi, druga – QuickTap® polega na przygotowaniu ciepłej wody użytkowej w kotle na chwilę przed jej poborem przez użytkownika. W rezultacie pozwala to na znaczną oszczędność wody oraz optymalne zużycie gazu.

Kocioł grzewczy z ciągiem naturalnym przeznaczony jest wyłącznie do podłączenia

w istniejących budynkach. Urządzenie pobiera powietrze do spalania bezpośrednio z pomieszczenia zainstalowania kotła i wyposażone jest w podwójne zabezpieczenie przed cofnięciem się spalin do pomieszczenia, repliki zegarków rolex tj. w przerywacz ciągu oraz ponadstandardowy czujnik temperatury umieszczony pod palnikiem.

Urządzenie jest również atrakcyjnie wizualnie. Gwarancję możną przedłużyć do 5 lat.